آموزش نصب شیرآشپزخانه

بازگشت

آموزش نصب شیرآشپزخانه
تغییر دکوراسیون آشپزخونه معمولا نیازمند صرف وقت و هزینه ی فراوانی است اما شاید آسان ترین و آخرین بخش این تغییرات در دکوراسیون,تعویض شیرآشپز خونه بر خلاف آن چیزی که به نظرتون میرسد آسان می باشد و تقریبا ازعهده ی هر فردی بر می آید.
ابزار مورد نیاز:
1.شیرجدید
2.آچار فرانسه
3.یک سطل یا کاسه ای کوچک
وسایل اضافی و غیر ضروری را که احتمالا در زیر سینک وجود دارد,خارج کنید تا فضای کافی برای انجام کار در اختیار داشته باشید.هر دو سر شیر پیسوال(آب گرم و سرد)زیر سینک را ببندید.
نکته:از قطع بودن جریان آب مطمئن شوید.
بعد با استفاده ازآچار فرانسه انتهای شلنگ اصلی آب گرم وسرد را از انتهای شیرآشپزخانه جدا کنید وسر شلنگ ها را داخل کاسه یا سطل کوچکی بگذاریدتا اگر آبی در شلنگ ها بود به درون کاسه یا سطل تخلیه شود.
با استفاده از آچار فرانسه مهره هایی که از زیرسینک به شیر متصل شده است بازکنید,شیر کهنه را از سینک جداکنید و آن را کنار بگذارید.
با استفاده از مواد پاکننده مخصوص سینک,آلودگی ها و رسوبات آب را از سطح سینک پاک کنید . واشر(یا اورینگ)مخصوص آب بندی را که دردرون جعبه شیر جدید وجود دارد را بر روی سینک گذاشته و دور حفره ی محل قرارگرفتن شیرقراردهید.
نکته:توجه داشته باشید که شیر های اهرمی تک دسته تنها یک حفره جهت نصب برای سینک نیاز دارد. چنانچه سینکه از انواع 3حفره یا 2حفره باشد,حفره های اضافی را می توانید با استفاده از درپوش های استیل یا کروم پوشاند. برای تهیه ی این نوع درپوش ها می توانید با استفاده ازفروشگاه های ابزار فروشی دیدن فرمایید. البته می توانید به جای مسدود کردن این حفره ها ,از این حفره ها به عنوان نصب وسایل دیگری همچون جامایع ظرفشویی یا شیر(سیستم تصویه آب خانگی)استفاده نمود
بااستفاده از بست هایی که همراه با شیر جدید تهیه کرده اید,شیرجدید رااز سینک,به سینک متصل کنید.
نکته : شیرراازبالا چک کنید که به درستی متصل شده است و لق نیست.
نکته:شلنگ های آب سرد و گرم را به شیرمتصل کنید وبااستفاده ازآچارفرانسه شلنگ هارامحکم کنید.

آمارگیر وبلاگ