درباره شرکت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کابوک

بازگشت

 

به نام یگانه پروردگار هستی بخش
 
شرکت شیر آلات بهداشتی و ساختمانی  کابوک با لطف و عنایت پروردگار مهربان و با هدف خدمت به جامعه در سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرد و اینک در راستای برنامه استراتژیک بلندمدت که برپایه تولید وسیعی ازمحصولات با کیفیت و متنوع می باشد و با لطف خدا و همت متخصصان توانسته همگام با نیاز مشتریان ، مدل های متنوعی از شیرآلات بهداشتی در مدل اهرمی را تولید و عرضه نماید.باور مشتری گرایی ، دیدگاه برنامه محور و استمرار بهره گیری از آخرین فن آوری های دنیا، موجب شده تا  باگذشت   5 سال از زمان تأسیس ، رشدشیرآلات بهداشتی وساختمانی کابوک همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد، به طوری که کماکان بهترین شیرآلات را برای فراهم نمودن رفاه خانواده ها عرضه می نماید و محصولاتش در حال حاضر مورد استفاده میلیون ها خانواده ایرانی می باشد . از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده ها علاوه برعرضه محصول مرغوب ،ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد ،شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کابوک امروزه با بهره گیری از شبکه خدمات رسانی گسترده در کشور آماده خدمات دهی به مشتریان می باشد، تا آنها با آسودگی خاطر از محصولات شیرآلات بهداشتی وساختمانی کابوک استفاده نمایند. مجموعه ی شیرآلات بهداشتی وساختمانی کابوک خود را متعهد به رعایت ارزش های سازمانی خود میداند و این ارزش ها هستند که مسیر حرکت شرکت را برای رسیدن به اهداف ذکر شده تعیین میکند .

ارزش های سازمانی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی  کابوک

ما خود را موظف به پاسخگویی به نیاز های مشتریان و مصرف کنندگان با بهترین کیفیت می دانیم .
مشتری مداری  شعار ما و تکریم مشتری اولویت روابط ما با مشتریان است.

 1.ما محصولات شیرآلات بهداشتی وساختمانی کابوک را بر اساس نیاز های مشتریان و مصرف کنندگان  عرضه می کنیم و با نظرات آنها از نظر کیفی وکمی ارتقا می بخشیم .

2.ما خود را متعهد به داشتن بالاترین استانداردهای کیفی در ارائه خدمات به مصرف کنندگان عزیز می دانیم .

3.ما خود را متعهد به نو آوری وفراگیری مستمر فردی و جمعی در مجموعه شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کابوک  می دانیم .

4.ما,به کارگروهی اعتقاد داریم وآن رادلیل موفقیت خود می دانیم .

5.ما,همواره در جهت حفظ و افزایش منافع ملی کشور عزیزمان در سراسر ایران قدم بر می داریم.

6.ما,همواره به ایجاد نو آوری در بهینه سازی مصرف آب با استفاده از فناوری نوین شیرآلات بهداشتی وساختمانی کابوک  می پردازیم.

7.ما خود را متعهد به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا جهت تولید محصولات جدید و پیشرفته با کیفیت وقیمتی مناسب می دانیم.

8.ما,به موفقیت خود ایمان داریم زیرا تلاش می کنیم .

9.کابوک حامی محیط زیست,حامی حقوق مصرف کننده ,نماد برتریست .

گواهینامه های اخذ شده 
 شرکت شیرآلات بهداشتی وساختمانی کابوک مفتخراست که علاوه بر تولید محصولاتی با کیفیت و عرضه ی آن به قیمتی مناسب توانسته است تاکنون نسبت به اخذ گواهینامه های مربوط به تولید و عرضه کالای خودرا از مراکز ذیصلاح دریافت نماید , برخی ازاین گواهینامه ها به شرح ذیل می باشد.

      /directory/kaboktapscoir/editor/Untitle33.jpg/directory/kaboktapscoir/editor/Untitle35.jpg     /directory/kaboktapscoir/editor/Untitle11.jpg

آمارگیر وبلاگ